Haber

Fazıl Say’dan İlgi Çeken ‘Muharrem İnce’ Paylaşımı: ‘Kendini Bitiriyor’

Cumhurbaşkanlığı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile görüşmesinin ardından ünlü piyanist Fazıl Say, İnce’ye tepki gösterdi. Piyanist Fazıl Say’ın tabii ki “oyları bölme” korkusu var. Ancak herkes ‘Bu bilinçsizlikle, bu şerefsizlikle zaten kendini öldürüyor’ konusunda hemfikir. 100 kişiden biri İnce’yi savunuyor. Ve yüzde 1’den (500 bin kişi) fazla oy alacağını düşünmüyorum.

Muharrem İnce’yi cumhurbaşkanı adayı olmakla sürekli eleştiren ünlü piyanist Fazıl Say, sosyal hesabından seçimlerle ilgili bir paylaşım yaptı.

Fazıl Say, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Gezi sırasında yurt dışındaki Türk arkadaşlarım hep seçimden bahsettiler tabii. Kemal Bey’e büyük bir hayranlık ve artan bir sevgi var.Erdem, akıl, pozitif ruh, gerçekçilik, liderlik… Aşk kazanacak…”

İnce konusunda tabii ki ‘oyları böler’ korkusu var. Ancak ‘Bu bilinçsizlikle, bu şerefsizlikle artık kendi kendine bitiyor’ konusunda herkes hemfikir. 100 kişiden biri İnce’yi savunuyor. Ve yüzde 1’den (500 bin kişi) fazla oy alacağını sanmıyorum. Gerisi ona dert… Durum bu…”

İşte o yazı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu